Моторне мастило Shell Helix Ultra 5W-40 1 л
Відео 10Фото 2 |
Shell Helix Ultra 5W-40 1L 1 л4 л |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Shell 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Shell.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Shell Helix Ultra 5W-40 1 л
Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Shell Olej silnikowy do samochodów osobowych Shell 550052677 Helix Ultra 5 | 109 zł |
Olej Shell Helix Ultra 5W-40 (1L) | 37 zł |
Shell Helix Ultra 5W40 Api Sn/Cf Acea A3/B4 1L | 36 zł |
Olej Silnikowy Shell Helix Ultra A3/B4 Sn/Cf, 5W40, 1L | 77 zł |
Відеоогляди
Модификації Shell Helix Ultra 5W-40
Ціни на Shell Helix Ultra 5W-40 |
---|---|---|---|---|
Shell Helix Ultra 5W-40 1 л | від 36 zł | 8 пропозицій | ||
Shell Helix Ultra 5W-40 4 л | від 117 zł | 12 пропозицій |