Olej silnikowy Shell Helix Ultra 5W-40 1 l
Wideo 10Zdjęcia 2 |
Shell Helix Ultra 5W-40 1L 1 l4 l |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Shell 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Shell.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Shell Helix Ultra 5W-40 1 l
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Shell Olej silnikowy do samochodów osobowych Shell 550052677 Helix Ultra 5 | 109 zł |
Olej Shell Helix Ultra 5W-40 (1L) | 37 zł |
Shell Helix Ultra 5W40 Api Sn/Cf Acea A3/B4 1L | 36 zł |
Olej Silnikowy Shell Helix Ultra A3/B4 Sn/Cf, 5W40, 1L | 77 zł |
Wideo recenzje
Modyfikacje Shell Helix Ultra 5W-40
Ceny na Shell Helix Ultra 5W-40 |
---|---|---|---|---|
Shell Helix Ultra 5W-40 1 l | od 36 zł | 8 oferty | ||
Shell Helix Ultra 5W-40 4 l | od 117 zł | 12 oferty |
PodobnePorównaj w tabeli →