Моторне мастило Shell Rimula R4 L 15W-40 20 л (550027375)
Shell Rimula R4 L 15W-40 20L 5 л20 л |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Shell 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Shell.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Shell Rimula R4 L 15W-40 20 л
Усі ціни 6 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Olej silnikowy Shell Rimula R4 L 20L 15W40 | 350 zł |
SHELL Rimula R4 L 15W40 20L - syntetyczny olej silnikowy do samochodów cię | 385 zł |
Olej silnikowy Shell Rimula R4 L 15W/40 20L | 378 zł |
SHELL Rimula R4 L 15W40 20L - syntetyczny olej silnikowy do samochodów cię | 385 zł |
OLEJ SHELL 15W-40 RIMULA R4L 20L SHE15W40R4 | 370 zł |
SHELL Rimula R4 X 15W40 20L - syntetyczny olej silnikowy do samochodów cię | 375 zł |
Модификації Shell Rimula R4 L 15W-40
Ціни на Shell Rimula R4 L 15W-40 |
---|---|---|---|---|
Shell Rimula R4 L 15W-40 5 л | від 104 zł | 7 пропозицій | ||
Shell Rimula R4 L 15W-40 20 л | від 350 zł | 8 пропозицій |