Моторне мастило Shell Rimula R6 LME 5W-30 5 л
Shell Rimula R6 LME 5W-30 5L 5 л20 л |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Shell 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Shell.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Shell Rimula R6 LME 5W-30 5 л
Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
SHELL Rimula R6 LME 5W30 5L - syntetyczny olej silnikowy do samochodów cię | 160 zł |
Olej silnikowy Shell Rimula R6 Lme 5W30 5L | 195 zł |
Olej silnikowy SHELL RIMULA R6LME +, 5W30, 5L | 154 zł |
SHELL Rimula R6 LME 5W30 5L - syntetyczny olej silnikowy do samochodów cię | 160 zł |
Модификації Shell Rimula R6 LME 5W-30
Ціни на Shell Rimula R6 LME 5W-30 |
---|---|---|---|---|
Shell Rimula R6 LME 5W-30 5 л | від 154 zł | 4 пропозиції | ||
Shell Rimula R6 LME 5W-30 20 л | від 599 zł | 2 пропозиції |