Моторне мастило Shell Rimula R4 X 15W-40 20 л
Shell Rimula R4 X 15W-40 20L 5 л20 л |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Shell 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Shell.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Shell Rimula R4 X 15W-40 20 л
Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Olej silnikowy Shell Rimula 15W40 R4 X 20L | 345 zł |
SHELL Rimula R4 X 15W40 20L - syntetyczny olej silnikowy do samochodów cię | 375 zł |
Olej Silnikowy Shell Rimula R4 X 15W-40 20L | 395 zł |
Модификації Shell Rimula R4 X 15W-40
Ціни на Shell Rimula R4 X 15W-40 |
---|---|---|---|---|
Shell Rimula R4 X 15W-40 5 л | від 118 zł | 4 пропозиції | ||
Shell Rimula R4 X 15W-40 20 л | від 345 zł | 5 пропозицій |