Моторне мастило Shell Rimula R6 LM 10W-40 20 л (550044858)
Shell Rimula R6 LM 10W-40 20L 5 л20 л |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Shell 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Shell.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Shell Rimula R6 LM 10W-40 20 л
Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Shell Rimula R6LM 10W40 20L R6 LM 10W-40 | 484 zł |
SHELL Rimula R6 LM 10W40 20L - syntetyczny olej silnikowy do samochodów ci | 559 zł |
Olej Silnikowy Shell Rimula R6 Lm 10W-40 20L | 531 zł |
SHELL Rimula R6 LM 10W40 20L - syntetyczny olej silnikowy do samochodów ci | 559 zł |
Модификації Shell Rimula R6 LM 10W-40
Ціни на Shell Rimula R6 LM 10W-40 |
---|---|---|---|---|
Shell Rimula R6 LM 10W-40 5 л | від 164 zł | 2 пропозиції | ||
Shell Rimula R6 LM 10W-40 20 л | від 484 zł | 5 пропозицій |