Olej silnikowy Shell Rimula R6 LM 10W-40 20 l (550044858)
Shell Rimula R6 LM 10W-40 20L 5 l20 l |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Shell 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Shell.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Shell Rimula R6 LM 10W-40 20 l
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Shell Rimula R6LM 10W40 20L R6 LM 10W-40 | 484 zł |
SHELL Rimula R6 LM 10W40 20L - syntetyczny olej silnikowy do samochodów ci | 559 zł |
Olej Silnikowy Shell Rimula R6 Lm 10W-40 20L | 531 zł |
Modyfikacje Shell Rimula R6 LM 10W-40
Ceny na Shell Rimula R6 LM 10W-40 |
---|---|---|---|---|
Shell Rimula R6 LM 10W-40 5 l | od 164 zł | 2 oferty | ||
Shell Rimula R6 LM 10W-40 20 l | od 484 zł | 5 oferty |
PodobnePorównaj w tabeli →