Olej silnikowy Shell Rimula R4 L 15W-40 20 l (550027375)
Shell Rimula R4 L 15W-40 20L 5 l20 l |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Shell 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Shell.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Shell Rimula R4 L 15W-40 20 l
Wszystkie ceny 6 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Olej silnikowy Shell Rimula R4 L 20L 15W40 | 350 zł |
SHELL Rimula R4 L 15W40 20L - syntetyczny olej silnikowy do samochodów cię | 385 zł |
Olej silnikowy Shell Rimula R4 L 15W/40 20L | 379 zł |
SHELL Rimula R4 L 15W40 20L - syntetyczny olej silnikowy do samochodów cię | 385 zł |
OLEJ SHELL 15W-40 RIMULA R4L 20L SHE15W40R4 | 370 zł |
SHELL Rimula R4 X 15W40 20L - syntetyczny olej silnikowy do samochodów cię | 375 zł |
Modyfikacje Shell Rimula R4 L 15W-40
Ceny na Shell Rimula R4 L 15W-40 |
---|---|---|---|---|
Shell Rimula R4 L 15W-40 5 l | od 104 zł | 8 oferty | ||
Shell Rimula R4 L 15W-40 20 l | od 350 zł | 8 oferty |
PodobnePorównaj w tabeli →