Olej silnikowy Shell Helix Ultra 0W-40 4 l
Wideo 2Zdjęcia 2 |
Shell Helix Ultra 0W-40 4L 1 l4 l |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Shell 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Shell.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Shell Helix Ultra 0W-40 4 l
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Olej Shell Helix Ultra 0W40 4L Diesel Benzyna Lpg | 147 zł |
Olej Silnikowy Shell Helix Ultra A3/B3 A3/B4 Sn, 0W40, 4L | 150 zł |
Shell Helix Ultra 0W40 Ect 4L | 146 zł |
Wideo recenzje
Modyfikacje Shell Helix Ultra 0W-40
Ceny na Shell Helix Ultra 0W-40 |
---|---|---|---|---|
Shell Helix Ultra 0W-40 1 l | od 40 zł | 2 oferty | ||
Shell Helix Ultra 0W-40 4 l | od 146 zł | 5 oferty |
PodobnePorównaj w tabeli →