Olej silnikowy Shell Helix Ultra 5W-40 4 l
Wideo 7Zdjęcia 2 |
Shell Helix Ultra 5W-40 4L 1 l4 l |
|
Olej serii Ultra, opracowany zgodnie z danymi producenta do wysokowydajnych silników benzynowych z bezpośrednim wtryskiem, recyrkulacją i katalizatorami; jednak może być również stosowany w silnikach wysokoprężnych. Rodzajem należy do syntetycznych, przeznaczonych do samochodów osobowych. Jedną z cech marki jest zwiększona skuteczność oczyszczania z osadów - dzięki technologii aktywnych detergentów. Ponadto olej posiada bogaty zestaw homologacji producentów samochodów – tylko 6, w tym BMW, Mercedes-Benz i Peugeot Citroen.
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Shell 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Shell.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Shell Helix Ultra 5W-40 4 l
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Olej silnikowy SHELL HELIX ULTRA A3/B4 SN/CF +, 5W40, 4L | 125 zł |
Olej Shell Helix Ultra 5W40 4L DIESEL BENZYNA LPG | 117 zł |
Olej SHELL Helix ultra 5w40 4L 5011987250765 | 199 zł |
Olej silnikowy Shell Helix Ultra 4L 5W-40 | 120 zł |
Olej Shell Helix Ultra 5W40 4L Diesel Benzyna Lpg | 119 zł |
Wideo recenzje
Modyfikacje Shell Helix Ultra 5W-40
Ceny na Shell Helix Ultra 5W-40 |
---|---|---|---|---|
Shell Helix Ultra 5W-40 1 l | od 36 zł | 8 oferty | ||
Shell Helix Ultra 5W-40 4 l | od 117 zł | 10 oferty |
PodobnePorównaj w tabeli →