Olej silnikowy Shell Advance 4T Ultra 15W-50 1 l (550053587)
Shell Advance 4T Ultra 15W-50 1L 1 l4 l |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Shell 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Shell.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Shell Advance 4T Ultra 15W-50 1 l
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
SHELL Advance Ultra 4T 15W50 1L - syntetyczny olej motocyklowy | 39 zł |
Shell Advance Ultra 15W50 4T 1L | 35 zł |
SHELL Advance Ultra 4T 15W50 1L - syntetyczny olej motocyklowy | 39 zł |
Modyfikacje Shell Advance 4T Ultra 15W-50
Ceny na Shell Advance 4T Ultra 15W-50 |
---|---|---|---|---|
Shell Advance 4T Ultra 15W-50 1 l | od 35 zł | 4 oferty | ||
Shell Advance 4T Ultra 15W-50 4 l | od 140 zł | 1 oferta |
PodobnePorównaj w tabeli →