Моторне мастило Motul 8100 X-clean 5W-40 5 л
Motul 8100 X-clean 5W-40 5L |
|
100% синтетичне моторне масло, яке відповідає сучасним екологічним стандартам Євро IV і Євро V. Завдяки цьому може похвалитися "схваленням" багатьох світових виробників, серед яких Porsche, Opel, Ford і BMW. Розроблено для двигунів останнього покоління – як бензинових, так і дизельних. Відмінно працює і в двигунах з турбонаддувом або безпосереднім уприскуванням палива. Марка забезпечує хорошу текучість при морозі і захист двигуна при високих температурах.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Motul 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Motul.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Motul 8100 X-clean 5W-40 5 л
Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Olej silnikowy MOTUL 8100 X-CLEAN C3, 5W40, 5L | 168 zł |
Motul 8100 X-clean C3 5w40 5l Motor Oil Przezroczysty 102051 | 188 zł |
Motul 8100 X-clean 5W40 5L | 172 zł |
Motul 8100 X-clean 5W40 5L+FILTR Oleju OP575 | 188 zł |
Модификації Motul 8100 X-clean 5W-40
Ціни на Motul 8100 X-clean 5W-40 |
---|---|---|---|---|
Motul 8100 X-clean 5W-40 1 л | від 40 zł | 2 пропозиції | ||
Motul 8100 X-clean 5W-40 4 л | від 157 zł | 2 пропозиції | ||
Motul 8100 X-clean 5W-40 5 л | від 168 zł | 5 пропозицій | ||
Motul 8100 X-clean 5W-40 20 л | від 721 zł | 2 пропозиції |