Моторне мастило Motul 8100 Eco-Lite 5W-30 5 л
Motul 8100 Eco-Lite 5W-30 5L |
|
Чиста синтетика з енергозберігаючими властивостями призначена для використання в потужних бензинових двигунах легковиків. Масло допускається застосовувати в двигунах із системами турбонаддува, безпосереднього упорскування палива, нейтралізації вихлопних газів. Продукт має низький коефіцієнт тертя і низьку HSTS-в'язкість (при високих показниках температури і швидкості зсуву).
Також Motul 8100 Eco-Lite 5W-30 5L може похвалитися відмінними миючими властивостями, стійкістю до окислення, а регулярне використання олії зменшує утворення відкладень на внутрішніх деталях двигуна. Технічна рідина утворює тонку та міцну масляну плівку з гарними змащувальними якостями. Завдяки стійкості до старіння та хорошої плинності моторне масло зберігає закладені експлуатаційні властивості протягом усього періоду використання до наступної регламентної заміни. Продукт відповідає специфікаціям API SN/CF та ILSAC GF-5, клас його в'язкості позначений індексом SAE 5W-30. Водночас олія має допуск Dexos 1 Gen 2 від GM.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Motul 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Motul.
Модификації Motul 8100 Eco-Lite 5W-30
Ціни на Motul 8100 Eco-Lite 5W-30 |
---|---|---|---|---|
Motul 8100 Eco-Lite 5W-30 1 л | від 45 zł | 4 пропозиції | ||
Motul 8100 Eco-Lite 5W-30 4 л | від 138 zł | 5 пропозицій | ||
Motul 8100 Eco-Lite 5W-30 5 л | від 197 zł | 2 пропозиції |