Olej silnikowy Shell Helix Ultra ECT C3 5W-30 4 l
Wideo 4 |
Shell Helix Ultra ECT C3 5W-30 4L 1 l4 l |
|
W pełni syntetyczny smar o „formulacji” wytwarzany z gazu ziemnego w drodze syntezy. W nazewnictwie technologii Shell ta technologia procesowa jest określana jako PurePlus. Uzupełnieniem syntetycznej bazy oleju silnikowego jest pakiet dodatków czyszczących Active Cleansing, który skutecznie rozkłada osady sadzy w silniku, a także zapobiega tworzeniu się szlamów i nagarów. Shell Helix Ultra ECT C3 5W-30 4L działa dobrze z filtrami cząstek stałych i katalizatorami benzynowymi ze względu na obniżoną zawartość fosforu i popiołu siarczanowego.
Ponadto produkt nadaje się do samochodów na gaz, można go napełniać do silników wielozaworowych z turbodoładowaniem i bez. Lepkość oleju jest bardzo odporna na ścinanie. Jego działanie pozostaje niezmienione niezależnie od temperatury panującej na zewnątrz samochodu. W rezultacie Shell Helix Ultra ECT C3 zapewnia łatwy zimny rozruch. Zalecany do użytku w pojazdach produkowanych przez Mercedes-Benz, BMW, General Motors, Chrysler.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Shell 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Shell.
Kup Shell Helix Ultra ECT C3 5W-30 4 l
Wszystkie ceny 6 →Olej Shell Helix Ultra ECT C3 5W-30 (4L) | 130 zł |
Olej SHELL Helix Ultra Ect C3 5W30 4L | 219 zł |
Shell Helix Ultra Ect C3 5W30 4L | 130 zł |
SHELL HELIX ULTRA ECT C3 5W30 4L | 140 zł |
Olej SHELL Helix Ultra Ect C3 5W30 4L | 219 zł |
Olej silnikowy Shell Helix Ultra ECT C3 5W30 4L + zawieszka | 133 zł |
Modyfikacje Shell Helix Ultra ECT C3 5W-30
Ceny na Shell Helix Ultra ECT C3 5W-30 |
---|---|---|---|---|
Shell Helix Ultra ECT C3 5W-30 1 l | od 39 zł | 5 oferty | ||
Shell Helix Ultra ECT C3 5W-30 4 l | od 130 zł | 11 oferty |