Olej silnikowy Shell Helix HX8 ECT 5W-30 5 l
Wideo 4 |
Shell Helix HX8 ECT 5W-30 5L 1 l5 l |
|
Paliwooszczędny olej syntetyczny o ulepszonych właściwościach czyszczących, przeznaczony do trudnych warunków eksploatacji. Produkt przeznaczony do stosowania w silnikach spalinowych opalanych gazem, silnikach benzynowych i Diesla m.in. wyposażone w układy turbodoładowania i filtry cząstek stałych DPF. W „recepturze” lubrykantu zastosowano zastrzeżoną bazę, która charakteryzuje się doskonałą temperaturą krzepnięcia i jest bardzo czysta dla siarki.
Shell Helix HX8 ECT 5W-30 5L chroni wewnętrzne części silnika przed osadami i zapobiega przedwczesnemu zużyciu. Ponadto olej ma wysoką odporność na utlenianie, pomaga zmniejszyć zużycie paliwa, zmniejsza szkodliwą emisję spalin do atmosfery. Lepkość produktu zgodnie z klasyfikacją międzynarodowej normy SAE wynosi 5w-30. Olej silnikowy jest produkowany w 5-litrowym plastikowym kanistrze. Model otrzymał dopuszczenia do stosowania w silnikach samochodów grupy VAG oraz samochodów Mercedes-Benz.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Shell 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Shell.
Kup Shell Helix HX8 ECT 5W-30 5 l
Olej silnikowy SHELL HX8 ECT C3, 5W30, 5L | 153 zł |
SHELL HELIX HX8 ECT C3 5W30 - 5L | 146 zł |
SHELL HELIX HX8 5W30 5L | 157 zł |
Modyfikacje Shell Helix HX8 ECT 5W-30
Ceny na Shell Helix HX8 ECT 5W-30 |
---|---|---|---|---|
Shell Helix HX8 ECT 5W-30 1 l | od 38 zł | 2 oferty | ||
Shell Helix HX8 ECT 5W-30 5 l | od 146 zł | 6 oferty |