Olej silnikowy Shell Helix Ultra ECT C2/C3 0W-30 1 l
Shell Helix Ultra ECT C2/C3 0W-30 1L 1 l4 l |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Shell 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Shell.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Shell Helix Ultra ECT C2/C3 0W-30 1 l
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Olej Silnikowy Shell Helix Ultra Ect C3 Sn, 0W30, 1L | 44 zł |
Olej Silnikowy Shell Helix Ultra 0W30 C2/C3 1L | 48 zł |
SHELL HELIX ULTRA 0W30 ECT C2/C3 1L | 45 zł |
Olej Silnikowy Shell Helix Ultra 0W30 C2/C3 1L | 46 zł |
Modyfikacje Shell Helix Ultra ECT C2/C3 0W-30
Ceny na Shell Helix Ultra ECT C2/C3 0W-30 |
---|---|---|---|---|
Shell Helix Ultra ECT C2/C3 0W-30 1 l | od 44 zł | 6 oferty | ||
Shell Helix Ultra ECT C2/C3 0W-30 4 l | od 159 zł | 6 oferty |
PodobnePorównaj w tabeli →