Olej silnikowy Shell Helix Ultra Diesel 5W-40 4 l
Shell Helix Ultra Diesel 5W-40 4L 1 l4 l |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Shell 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Shell.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Shell Helix Ultra Diesel 5W-40 4 l
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Olej Shell Helix Ultra Diesel 5W-40 (4L) | 143 zł |
Olej silnikowy SHELL HELIX ULTRA DIESEL, 5W40, 4L | 136 zł |
Olej silnikowy Shell Helix Ultra Diesel 5W40 4L + zawieszka | 133 zł |
Modyfikacje Shell Helix Ultra Diesel 5W-40
Ceny na Shell Helix Ultra Diesel 5W-40 |
---|---|---|---|---|
Shell Helix Ultra Diesel 5W-40 1 l | od 38 zł | 2 oferty | ||
Shell Helix Ultra Diesel 5W-40 4 l | od 133 zł | 5 oferty |
PodobnePorównaj w tabeli →