Olej silnikowy Shell Rimula R4 X 15W-40 5 l
Shell Rimula R4 X 15W-40 5L 5 l20 l |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Shell 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Shell.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Shell Rimula R4 X 15W-40 5 l
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
SHELL Rimula R4 X 15W40 5L - syntetyczny olej silnikowy do samochodów cięż | 120 zł |
Olej Silnikowy Shell Rimula R4 X 15W-40 5L | 118 zł |
SHELL Rimula R4 X 15W40 5L - syntetyczny olej silnikowy do samochodów cięż | 120 zł |
Modyfikacje Shell Rimula R4 X 15W-40
Ceny na Shell Rimula R4 X 15W-40 |
---|---|---|---|---|
Shell Rimula R4 X 15W-40 5 l | od 118 zł | 4 oferty | ||
Shell Rimula R4 X 15W-40 20 l | od 345 zł | 5 oferty |
PodobnePorównaj w tabeli →