Моторне мастило Shell Helix HX7 10W-40 1 л
Відео 5Фото 2 |
Shell Helix HX7 10W-40 1L 1 л4 л |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Shell 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Shell.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Shell Helix HX7 10W-40 1 л
Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Olej SHELL Helix HX7 10W-40 1 l | 40 zł |
Olej silnikowy Shell Helix HX7 Benzyna 10W/40 1L | 26 zł |
Olej silnikowy SHELL SHELL HELIX HX7, 10W40, 1L | 27 zł |
Olej Silnikowy Shell Helix Hx7 10W-40 1L | 55 zł |
Відеоогляди
Модификації Shell Helix HX7 10W-40
Ціни на Shell Helix HX7 10W-40 |
---|---|---|---|---|
Shell Helix HX7 10W-40 1 л | від 26 zł | 7 пропозицій | ||
Shell Helix HX7 10W-40 4 л | від 93 zł | 2 пропозиції |