Olej silnikowy ELF Evolution Full-Tech FE 5W-30 5 l (216689)
Wideo 7 |
ELF Evolution Full-Tech FE 5W-30 5L 1 l5 l |
|
Syntetyczny olej silnikowy specjalny do silników wysokoprężnych z filtrem cząstek stałych. Zaleca się stosowanie środka smarnego dostosowanego do charakterystyki silników samochodów osobowych Renault. Odpowiednia aprobata RN 0720 jest podana w dokumentacji technicznej oleju. ELF Evolution Full-Tech FE 5W-30 5L oszczędza paliwo, chroni części i zespoły silnika przed przedwczesnym zużyciem, zwiększa trwałość układów oczyszczania spalin oraz pomaga zmniejszyć emisję zanieczyszczeń do atmosfery.
Olej ma obniżoną zawartość popiołu siarczanowego SAPS i zawiera wiele dodatków przeciwciernych. Smar zachowuje swoje właściwości ochronne w szerokim zakresie temperatur, m.in. ze zwiększonymi interwałami wymiany (do 30 tys.km przebiegu). Olej silnikowy jest w pełni dostosowany do różnych warunków pracy samochodu, niezależnie od tego, czy jest to jazda na długich dystansach po autostradzie, czy też dominacja miejskiego cyklu jazdy. Klasa lepkości oleju zgodnie z międzynarodową normą SAE to 5W30.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog ELF 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele ELF.
Kup ELF Evolution Full-Tech FE 5W-30 5 l
Olej silnikowy ELF EVOLUTION FULL-TECH FE 5W30 5L | 167 zł |
Elf Evolution Full-tech Fe Solaris Dpf 5W30 6L | 204 zł |
Olej silnikowy ELF Evolution FULLTECH FE, 5W30, 5L | 157 zł |
ELF EVOLUTION FULL TECH FE 5W30 5L | 220 zł |
Modyfikacje ELF Evolution Full-Tech FE 5W-30
Ceny na ELF Evolution Full-Tech FE 5W-30 |
---|---|---|---|---|
ELF Evolution Full-Tech FE 5W-30 1 l | od 41 zł | 4 oferty | ||
ELF Evolution Full-Tech FE 5W-30 5 l | od 157 zł | 7 oferty |