Моторне мастило Liqui Moly Top Tec 4100 5W-40 1 л (7500)
Відео 2 |
Liqui Moly Top Tec 4100 5W-40 1L |
|
Виготовлений з синтетичної технології масло для бензинових і особливо дизельних двигунів. Позиціонується виробником як рішення екстра-класу, який економить паливо і захищає двигун від зносу. Сумісно з сажовими фільтрами. Виробниками заявлена поліпшена стійкість при високих температурах, хороша текучість при низьких, що цілком очікувано для в'язкості 5W-40. Рекомендується до застосування в легкових автомобілях Mercedes-Benz, Porsche, Ford і BMW.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Liqui Moly 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Liqui Moly.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Відеоогляди
Модификації Liqui Moly Top Tec 4100 5W-40
Ціни на Liqui Moly Top Tec 4100 5W-40 |
---|---|---|---|---|
Liqui Moly Top Tec 4100 5W-40 1 л | від 50 zł | 2 пропозиції | ||
Liqui Moly Top Tec 4100 5W-40 4 л | від 220 zł | 3 пропозиції | ||
Liqui Moly Top Tec 4100 5W-40 5 л | від 164 zł | 9 пропозицій |