Моторне мастило Liqui Moly Top Tec 4100 5W-40 5 л
Відео 2 |
Liqui Moly Top Tec 4100 5W-40 5L |
|
Це синтетичне масло розроблено відповідно до вимог специфікацій європейської та американської асоціацій для бензинових і насамперед дизельних двигунів. Позиціонується як рішення екстракласу для легкових автомобілів. Виробником заявлено підвищений рівень захисту в широкому діапазоні температур, а також поліпшені характеристики при холодному пуску (індекс в'язкості – 5W-40). Також відповідає окремим вимогам таких марок, як Mercedes Benz, BMW, Ford і Porshe, тому вважається відмінним рішенням для транспортних засобів від цих виробників.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Liqui Moly 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Liqui Moly.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Liqui Moly Top Tec 4100 5W-40 5 л
Усі ціни 7 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Olej silnikowy Liqui Moly Top Tec 4100 5l 5W40 | 214 zł |
LIQUI MOLY Top Tec 4100 syntetyczny 5W-40 5L | 265 zł |
Liqui Moly Olej silnikowy Top Tec 4100 5W40 5L | 164 zł |
Olej silnikowy LIQUI MOLY MOLY TOP TEC 4100, 5W40, 5L | 190 zł |
OLEJ 5W-40 TOP TEC 4100 5L LIQUI MOLY 9511 | 215 zł |
OLEJ 5W-40 TOP TEC 4100 5L + DODATEK CHROŃ FILTR DPF 9511D LIQUI MOLY 9511 | 223 zł |
OLEJ 5W-40 LIQUI MOLY TOP TEC 4100 5L + 1L LIQUI MOLY 9511P VW500005050050 | 223 zł |
Відеоогляди
Модификації Liqui Moly Top Tec 4100 5W-40
Ціни на Liqui Moly Top Tec 4100 5W-40 |
---|---|---|---|---|
Liqui Moly Top Tec 4100 5W-40 1 л | від 50 zł | 2 пропозиції | ||
Liqui Moly Top Tec 4100 5W-40 4 л | від 220 zł | 3 пропозиції | ||
Liqui Moly Top Tec 4100 5W-40 5 л | від 164 zł | 9 пропозицій |