Моторне мастило Liqui Moly MoS2 Leichtlauf 10W-40 5 л
Відео 4 |
Liqui Moly MoS2 Leichtlauf 10W-40 5L |
|
У складі цього масла використовується дисульфід молібдену – компонент, який, за словами виробника, сприятливо позначається на стані двигуна та зменшує шум його роботи, а також запобігає утворення і накопичення шлакових відкладень. Рекомендовано до застосування тільки в легкових автомобілях з двигунами бензинового і дизельного типу. І напівсинтетична всесезонна. Відповідає спеціальним вимогам стандартів API SL/CF і ACEA A3-04/B4-04, під які підходить більшість легкових автомобілів.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Liqui Moly 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Liqui Moly.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Відеоогляди
Модификації Liqui Moly MoS2 Leichtlauf 10W-40
Ціни на Liqui Moly MoS2 Leichtlauf 10W-40 |
---|---|---|---|---|
Liqui Moly MoS2 Leichtlauf 10W-40 1 л | від 52 zł | 5 пропозицій | ||
Liqui Moly MoS2 Leichtlauf 10W-40 4 л | від 166 zł | 5 пропозицій | ||
Liqui Moly MoS2 Leichtlauf 10W-40 5 л | від 165 zł | 2 пропозиції |