Olej silnikowy Liqui Moly MoS2 Leichtlauf 10W-40 5 l
Wideo 4 |
Liqui Moly MoS2 Leichtlauf 10W-40 5L |
|
W oleju tym zastosowano dwusiarczek molibdenu, składnik, który według producenta korzystnie wpływa na stan silnika i zmniejsza hałas jego pracy, a także zapobiega powstawaniu i gromadzeniu się osadów żużla. Zalecany do stosowania wyłącznie w samochodach osobowych z silnikami benzynowymi i wysokoprężnymi. Całoroczne i półsyntetyczne. Spełnia specyficzne wymagania norm API SL/CF i ACEA A3-04/B4-04, do których przystosowana jest większość samochodów osobowych.
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Liqui Moly 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Liqui Moly.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Wideo recenzje
Modyfikacje Liqui Moly MoS2 Leichtlauf 10W-40
Ceny na Liqui Moly MoS2 Leichtlauf 10W-40 |
---|---|---|---|---|
Liqui Moly MoS2 Leichtlauf 10W-40 1 l | od 42 zł | 5 oferty | ||
Liqui Moly MoS2 Leichtlauf 10W-40 4 l | od 166 zł | 5 oferty | ||
Liqui Moly MoS2 Leichtlauf 10W-40 5 l | od 165 zł | 2 oferty |
PodobnePorównaj w tabeli →