Моторне мастило Liqui Moly MoS2 Leichtlauf 10W-40 4 л
Відео 4 |
Liqui Moly MoS2 Leichtlauf 10W-40 4L |
|
За рахунок використання в складі дисульфіду молібдену це масло забезпечує більш якісний захист двигуна, прибираючи шуми і знижуючи тертя між деталями. Розроблено для легкових автомобілів з бензиновим і дизельним двигуном. Індекс в'язкості 10W40 дозволяє віднести масло до рішень, придатним скоріше в теплу і жарку погоду. Відповідає стандартам Американської API SL/CF і Європейської АСЕА A3-04/B4-04 асоціації автовиробників.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Liqui Moly 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Liqui Moly.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Liqui Moly MoS2 Leichtlauf 10W-40 4 л
Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Liqui Moly MoS2 Leichtlauf Olej 10W40 5L 2184 | 166 zł |
Olej silnikowy LIQUI MOLY MoS2LEICHTLAUF SUPER 2631, 15W40, 4L | 175 zł |
Liqui Moly 10W40 Mos2 Leichtlauf 4L | 168 zł |
Відеоогляди
Модификації Liqui Moly MoS2 Leichtlauf 10W-40
Ціни на Liqui Moly MoS2 Leichtlauf 10W-40 |
---|---|---|---|---|
Liqui Moly MoS2 Leichtlauf 10W-40 1 л | від 52 zł | 5 пропозицій | ||
Liqui Moly MoS2 Leichtlauf 10W-40 4 л | від 166 zł | 5 пропозицій | ||
Liqui Moly MoS2 Leichtlauf 10W-40 5 л | від 165 zł | 2 пропозиції |