Olej silnikowy Liqui Moly MoS2 Leichtlauf 10W-40 4 l
Wideo 4 |
Liqui Moly MoS2 Leichtlauf 10W-40 4L |
|
Dzięki zastosowaniu w składzie dwusiarczku molibdenu olej ten zapewnia lepszą ochronę silnika, usuwając hałas i zmniejszając tarcie między częściami. Przeznaczony do samochodów osobowych z silnikami benzynowymi i wysokoprężnymi. Wskaźnik lepkości 10W40 pozwala zaklasyfikować olej jako roztwór bardziej odpowiedni w ciepłe i upalne dni. Zgodny z amerykańskim API SL / CF i europejskim ACEA A3-04 / B4-04 Automobile Manufacturers Association.
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Liqui Moly 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Liqui Moly.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Wideo recenzje
Modyfikacje Liqui Moly MoS2 Leichtlauf 10W-40
Ceny na Liqui Moly MoS2 Leichtlauf 10W-40 |
---|---|---|---|---|
Liqui Moly MoS2 Leichtlauf 10W-40 1 l | od 52 zł | 5 oferty | ||
Liqui Moly MoS2 Leichtlauf 10W-40 4 l | od 168 zł | 4 oferty | ||
Liqui Moly MoS2 Leichtlauf 10W-40 5 l | od 165 zł | 2 oferty |
PodobnePorównaj w tabeli →