Olej silnikowy Liqui Moly Synthoil High Tech 5W-40 5 l
Liqui Moly Synthoil High Tech 5W-40 5L |
|
W pełni syntetyczny produkt do całorocznego smarowania jednostek napędowych benzynowych i wysokoprężnych „pod maską” samochodów osobowych. Olej może być stosowany w silnikach wymagających spełnienia wymagań specyfikacji API SM/CF oraz ACEA A3/B4. Techniczny płyn smarujący posiada atesty renomowanych europejskich producentów samochodów, w szczególności grupy VAG, BMW, Porsche, Mercedes-Benz itp.
Liqui Moly Synthoil High Tech 5W-40 5L doskonale nadaje się do wysokoobciążonych wielozaworowych silników spalinowych m.in. z układami turbodoładowania i chłodnicą powietrza doładowującego. Produkt ma dobre właściwości niskotemperaturowe, wysoką stabilność termooksydacyjną, wytrzymałość na ścinanie i odporność na starzenie. Optymalne ciśnienie oleju utrzymywane jest w całym zakresie prędkości obrotowych jednostki napędowej. Smar charakteryzuje się również doskonałymi właściwościami rozruchowymi przy silnych mrozach, niską lotnością i minimalnym zużyciem odpadów. Olej jest dopuszczony do stosowania pod warunkiem wydłużonych okresów planowej wymiany technicznego płynu smarującego.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Liqui Moly 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Liqui Moly.
Kup Liqui Moly Synthoil High Tech 5W-40 5 l
Olej silnikowy LIQUI MOLY SYNTHOIL HIGH TECH 1856, 5W40, 5L | 348 zł |
OLEJ 5W-40 SYNTHOIL HIGH TECH 5L LIQUI MOLY 1856 | 271 zł |
Olej silnikowy LIQUI MOLY SYNTHOIL HIGH TECH 1856, 5W40, 5L | 353 zł |
Modyfikacje Liqui Moly Synthoil High Tech 5W-40
Ceny na Liqui Moly Synthoil High Tech 5W-40 |
---|---|---|---|---|
Liqui Moly Synthoil High Tech 5W-40 1 l | od 71 zł | 2 oferty | ||
Liqui Moly Synthoil High Tech 5W-40 4 l | od 248 zł | 5 oferty | ||
Liqui Moly Synthoil High Tech 5W-40 5 l | od 271 zł | 3 oferty |