Olej silnikowy Liqui Moly Top Tec 4500 5W-30 5 l
Liqui Moly Top Tec 4500 5W-30 5L 1 l5 l |
|
Jest pozycjonowany przez producenta jako najwyższej jakości olej do wszystkich nowoczesnych samochodów osobowych. Wykonany z kombinacji olejów syntetycznych, zapewnia oszczędność paliwa i zwiększoną ochronę silnika, zmniejszając zużycie i hałas Nadaje się do silników benzynowych i diesla, przystosowany również do pracy w silnikach z filtrami cząstek stałych. Charakteryzuje się doskonałą „mrozoodpornością” i łatwością płynięcia nawet w mroźne dni – wskaźnik lepkości 5w-30. Dostępne - oddzielne certyfikaty Madza, Mitsubishi i Ford.
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Liqui Moly 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Liqui Moly.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Liqui Moly Top Tec 4500 5W-30 5 l
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Olej silnikowy LIQUI MOLY MOLY TOP TEC 4500 5W30 - 5L - 2318 +, 5W30, 5L | 280 zł |
OLEJ 5W-30 TOP TEC 4500 5L LIQUI MOLY 2318 5W304 | 258 zł |
Liqui Moly Top Tec 4500 Dpf C1 2318 5L | 243 zł |
Olej silnikowy LIQUI MOLY MOLY TOP TEC 4500 5W30 - 5L - 2318 +, 5W30, 5L | 282 zł |
Modyfikacje Liqui Moly Top Tec 4500 5W-30
Ceny na Liqui Moly Top Tec 4500 5W-30 |
---|---|---|---|---|
Liqui Moly Top Tec 4500 5W-30 1 l | od 56 zł | 2 oferty | ||
Liqui Moly Top Tec 4500 5W-30 5 l | od 243 zł | 5 oferty |
PodobnePorównaj w tabeli →