Olej silnikowy Motul 8100 X-clean 5W-40 20 l
Motul 8100 X-clean 5W-40 20L |
|
w 100% syntetyczny olej silnikowy spełniający najnowsze normy środowiskowe Euro IV i Euro V. Dzięki temu może pochwalić się „aprobatą” wielu światowych producentów, w tym Porsche, Opel, Ford i BMW. Przeznaczony do najnowszej generacji silników - zarówno benzynowych, jak i wysokoprężnych. Świetnie sprawdza się w silnikach z turbodoładowaniem lub wtryskiem bezpośrednim. Marka zapewnia dobrą płynność w mrozie i ochronę silnika w wysokich temperaturach.
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Motul 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Motul.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Modyfikacje Motul 8100 X-clean 5W-40
Ceny na Motul 8100 X-clean 5W-40 |
---|---|---|---|---|
Motul 8100 X-clean 5W-40 1 l | od 40 zł | 2 oferty | ||
Motul 8100 X-clean 5W-40 4 l | od 157 zł | 2 oferty | ||
Motul 8100 X-clean 5W-40 5 l | od 156 zł | 5 oferty | ||
Motul 8100 X-clean 5W-40 20 l | od 721 zł | 2 oferty |
PodobnePorównaj w tabeli →