Olej silnikowy Motul 8100 Eco-Nergy 5W-30 5 l
Wideo 3 |
Motul 8100 Eco-Nergy 5W-30 5L |
|
Wysokiej jakości w pełni syntetyczny olej silnikowy do samochodów osobowych. Przeznaczony do stosowania w silnikach nowej generacji zarówno benzynowych, jak i wysokoprężnych. Charakteryzuje się efektywnością energetyczną i przyjaznością dla środowiska – marce przypisano specjalną klasę „Fuel Economy”. Warto również zwrócić uwagę na wskaźnik lepkości 5w-30, który wskazuje na dobrą „mrozoodporność” oleju. Posiada atesty renomowanych producentów samochodów takich jak Renault i Ford.
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Motul 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Motul.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Motul 8100 Eco-Nergy 5W-30 5 l
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Olej silnikowy MOTUL 8100 ECO-NERGY, 5W30, 5L | 160 zł |
Motul 8100 Eco-nergy 5W30 6L A5/B5 Ford RN0700 | 225 zł |
Olej Motul 8100 Eco-nergy 5W30 5W-30 6L Acea A5/B5 | 226 zł |
Motul 8100 Eco-nergy 5W30 5L A5/B5 Ford RN0700 | 158 zł |
Wideo recenzje
Modyfikacje Motul 8100 Eco-Nergy 5W-30
Ceny na Motul 8100 Eco-Nergy 5W-30 |
---|---|---|---|---|
Motul 8100 Eco-Nergy 5W-30 1 l | od 39 zł | 2 oferty | ||
Motul 8100 Eco-Nergy 5W-30 4 l | od 137 zł | 3 oferty | ||
Motul 8100 Eco-Nergy 5W-30 5 l | od 158 zł | 5 oferty |
PodobnePorównaj w tabeli →