Olej silnikowy Motul 8100 X-Clean EFE 5W-30 5 l
Motul 8100 X-Clean EFE 5W-30 5L |
|
Energooszczędny olej silnikowy pochodzenia syntetycznego, opracowany do silników benzynowych i wysokoprężnych najnowszej generacji. Olej można stosować w jednostkach napędowych wyposażonych w układy turbodoładowania, katalizatory spalin, filtry cząstek stałych DPF oraz układy bezpośredniego wtrysku paliwa. Motul 8100 X-Clean EFE 5W-30 5L jest w pełni zgodny ze standardami ACEA C2 i C3.
Baza syntetycznego oleju bazowego zawiera modyfikatory tarcia i dodatki funkcjonalne. Produkt posiada doskonałe właściwości smarne i przeciwzużyciowe, jest odporny na wysokie temperatury, olej charakteryzuje się także obniżoną zawartością popiołów siarczanowych, fosforu i siarki. Techniczny płyn smarujący może być stosowany w silnikach z regulowanym wydłużonym okresem między wymianami oleju. Jednocześnie należy wspomnieć o licznych homologacjach renomowanych producentów samochodów, w szczególności BMW Longlife-04, Mercedes-Benz 229.52, Opel/GM Dexos 2, Fiat/Alfa Romeo/Lancia 9.55535-S1/9.55535-S3.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Motul 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Motul.
Kup Motul 8100 X-Clean EFE 5W-30 5 l
Wszystkie ceny 12 →OLEJ 5W-30 8100 X-CLEAN EFE 5L MOTUL | 148 zł |
Motul 8100 X-clean Efe C2/c3 5w30 5l Motor Oil Przezroczysty 109471 | 195 zł |
Olej Syntetyczny Motul 8100 X-clean Efe 5W30 5L | 165 zł |
Olej silnikowy MOTUL 8100 X-CLEAN EFE, 5W30, 5L | 166 zł |
MOTUL - Syntetyczny olej silnikowy MOTUL 8100 X-Clean Efe 5W30 | 199 zł |
Modyfikacje Motul 8100 X-Clean EFE 5W-30
Ceny na Motul 8100 X-Clean EFE 5W-30 |
---|---|---|---|---|
Motul 8100 X-Clean EFE 5W-30 1 l | od 38 zł | 6 oferty | ||
Motul 8100 X-Clean EFE 5W-30 4 l | od 137 zł | 4 oferty | ||
Motul 8100 X-Clean EFE 5W-30 5 l | od 148 zł | 17 oferty |