Olej silnikowy Motul 8100 X-Clean EFE 5W-30 60 l
Produkt jest niedostępny 2 418 zł Rodzaj: syntetyczny; Przeznaczenie: samochody osobowe; Silnik: benzynowy; wysokoprężny; Pojemność (l): 60; SAE: 5w-30; Zgodność z klasyfikacjami: ACEA C2/C3; API SN; Aprobaty BMW, MINI: Longlife-04; Aprobaty Mercedes-Benz: 229.52; Aprobaty Opel, GM: Dexos 2; |
Motul 8100 X-Clean EFE 5W-30 60L |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Motul 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Motul.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Wideo recenzje
Modyfikacje Motul 8100 X-Clean EFE 5W-30
Ceny na Motul 8100 X-Clean EFE 5W-30 |
---|---|---|---|---|
Motul 8100 X-Clean EFE 5W-30 1 l | od 40 zł | 6 oferty | ||
Motul 8100 X-Clean EFE 5W-30 4 l | od 137 zł | 4 oferty | ||
Motul 8100 X-Clean EFE 5W-30 5 l | od 154 zł | 8 oferty |
PodobnePorównaj w tabeli →