Olej silnikowy Motul Specific DEXOS2 5W-30 5 l
Motul Specific DEXOS2 5W-30 5L 1 l5 l |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Motul 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Motul.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Motul Specific DEXOS2 5W-30 5 l
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Olej silnikowy MOTUL SPECIFIC DEXOS2, 5W30, 5L | 228 zł |
OLEJ 5W-30 SPECIFIC DEXOS2? MOTUL 5L | 238 zł |
OLEJ 5W-30 SPECIFIC DEXOS2 MOTUL 5L MOTUL 5W30DEXOS5 5W305 | 217 zł |
Zaawansowane funkcje i możliwości oleju silnikowego Motul Specific DEXOS2 5W-30 5L:
- Kompatybilny z silnikami na biodiesel
Modyfikacje Motul Specific DEXOS2 5W-30
Ceny na Motul Specific DEXOS2 5W-30 |
---|---|---|---|---|
Motul Specific DEXOS2 5W-30 1 l | od 52 zł | 2 oferty | ||
Motul Specific DEXOS2 5W-30 5 l | od 217 zł | 4 oferty |
PodobnePorównaj w tabeli →