Моторне мастило Motul 8100 X-clean 5W-40 208 л
Товар застарів 7 044 zł Тип: синтетичне; Призначення: легкові авто; Двигун: бензиновий; дизельний; Об'єм (л): 208; SAE: 5w-40; Відповідність стандартам: ACEA C3; API SN/CF; Допуски Audi, VW, Skoda, SEAT: 502.00/505.00/505.01; Допуски Porsche: A40; Допуски BMW, MINI: Longlife-04; Допуски Mercedes-Benz: 229.51 |
Motul 8100 X-clean 5W-40 208L |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Motul 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Motul.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Модификації Motul 8100 X-clean 5W-40
Ціни на Motul 8100 X-clean 5W-40 |
---|---|---|---|---|
Motul 8100 X-clean 5W-40 1 л | від 40 zł | 2 пропозиції | ||
Motul 8100 X-clean 5W-40 4 л | від 157 zł | 2 пропозиції | ||
Motul 8100 X-clean 5W-40 5 л | від 156 zł | 5 пропозицій | ||
Motul 8100 X-clean 5W-40 20 л | від 721 zł | 2 пропозиції |