Olej silnikowy Motul 8100 X-clean 5W-40 208 l
Produkt jest niedostępny 7 044 zł Rodzaj: syntetyczny; Przeznaczenie: samochody osobowe; Silnik: benzynowy; wysokoprężny; Pojemność (l): 208; SAE: 5w-40; Zgodność z klasyfikacjami: ACEA C3; API SN/CF; Aprobaty Audi, VW, Skoda, SEAT: 502.00/505.00/505.01; Aprobaty Porsche: A40; Aprobaty BMW, MINI: Longlife-04; Aprobaty Mercedes-Benz: 229.51 |
Motul 8100 X-clean 5W-40 208L |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Motul 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Motul.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Modyfikacje Motul 8100 X-clean 5W-40
Ceny na Motul 8100 X-clean 5W-40 |
---|---|---|---|---|
Motul 8100 X-clean 5W-40 1 l | od 40 zł | 2 oferty | ||
Motul 8100 X-clean 5W-40 4 l | od 157 zł | 2 oferty | ||
Motul 8100 X-clean 5W-40 5 l | od 156 zł | 5 oferty | ||
Motul 8100 X-clean 5W-40 20 l | od 721 zł | 2 oferty |
PodobnePorównaj w tabeli →