Olej silnikowy Castrol Edge 5W-30 LL 208 l
Wideo 2Zdjęcia 3 | Produkt jest niedostępny 7 844 zł Rodzaj: syntetyczny; Przeznaczenie: samochody osobowe; Silnik: benzynowy; wysokoprężny; Pojemność (l): 208; SAE: 5w-30; Zgodność z klasyfikacjami: ACEA C3; Aprobaty Audi, VW, Skoda, SEAT: 504.00/507.00; Aprobaty Porsche: C30; Aprobaty Mercedes-Benz: 229.31/229.51; |
Castrol Edge 5W-30 LL 208L |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Castrol 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Castrol.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Wideo recenzje
Modyfikacje Castrol Edge 5W-30 LL
Ceny na Castrol Edge 5W-30 LL |
---|---|---|---|---|
Castrol Edge 5W-30 LL 1 l | od 44 zł | 10 oferty | ||
Castrol Edge 5W-30 LL 4 l | od 159 zł | 11 oferty | ||
Castrol Edge 5W-30 LL 5 l | od 196 zł | 18 oferty |
PodobnePorównaj w tabeli →