Olej silnikowy Castrol Edge 5W-30 5 l
Castrol Edge 5W-30 5L 4 l5 l |
|
Olej silnikowy do samochodów osobowych bez silników z turbodoładowaniem; nadaje się zarówno do benzyny, jak i oleju napędowego. C3 w nazwie to wersja standardu ACEA, z którą jest zgodna; Zastrzeżono również zgodność API SN / CF i aprobaty BMW LL-04, Mercedes-Benz i Volkswagen. Z technicznego punktu widzenia olej wyróżnia się przede wszystkim zastosowaniem technologii wzmocnionego filmu olejowego, który według producentów jest szczególnie skuteczny przy dużych obciążeniach i maksymalnej prędkości. Ponadto markę wyróżnia dobra mrozoodporność.
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Castrol 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Castrol.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Castrol Edge 5W-30 5 l
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Olej Silnikowy CASTROL EDGE LL 5W-30 4L | 167 zł |
Olej silnikowy CASTROL Edge, 5W30, 5L | 286 zł |
Castrol EDGE 5W30 5l | 188 zł |
Modyfikacje Castrol Edge 5W-30
Ceny na Castrol Edge 5W-30 |
---|---|---|---|---|
Castrol Edge 5W-30 4 l | od 162 zł | 1 oferta | ||
Castrol Edge 5W-30 5 l | od 167 zł | 5 oferty |
PodobnePorównaj w tabeli →