Olej silnikowy Castrol Magnatec 10W-40 4 l
Castrol Magnatec 10W-40 4L 1 l4 l |
|
Według producenta olej ten jest przeznaczony do „dowolnych warunków pracy”. I są dobre powody do takich stwierdzeń, biorąc pod uwagę, że ta marka nadaje się nie tylko do samochodów osobowych, ale także do ciężarówek, w tym modeli z turbodoładowanymi silnikami Diesla (a także konwencjonalnymi silnikami zasilanymi benzyną lub olejem napędowym). Według rodzaju jest półsyntetyczny. Posiada homologacje Fiat 9.55535-D2, MB-Approval 229.1 oraz VW 501 01/505 00.
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Castrol 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Castrol.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Castrol Magnatec 10W-40 4 l
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Olej Silnikowy Castrol Magnatec 10W-40 A/B 4L | 202 zł |
Castrol Magnatec 10W40 A3/B4 Benzyna 4L | 124 zł |
CASTROL MAGNATEC 10W40 4L | 132 zł |
Modyfikacje Castrol Magnatec 10W-40
Ceny na Castrol Magnatec 10W-40 |
---|---|---|---|---|
Castrol Magnatec 10W-40 1 l | od 33 zł | 5 oferty | ||
Castrol Magnatec 10W-40 4 l | od 124 zł | 4 oferty |
PodobnePorównaj w tabeli →