Olej silnikowy GM Motor Oil 10W-40 5 l
GM Motor Oil 10W-40 5L 1 l5 l |
|
Półsyntetyczny wielosezonowy olej silnikowy opracowany do smarowania silników benzynowych i wysokoprężnych z turbodoładowaniem lub bez. Doskonale sprawdza się również w samochodach osobowych wielozaworowych i czterosuwowych. Spełnia główne normy dla silników benzynowych i wysokoprężnych API europejskiego stowarzyszenia ACEA i amerykańskiego stowarzyszenia producentów samochodów. Wyprodukowany przy użyciu specjalnej technologii koncernu General Motors, co oznacza, że koncentruje się przede wszystkim na samochodach osobowych Chevrolet, Saab, Daewoo i Opel.
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog GM 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele GM.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup GM Motor Oil 10W-40 5 l
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Olej silnikowy GENERAL MOTORS OPEL GM, 10W40, 5L | 184 zł |
Olej silnikowy General Motors GM 10W40 5L | 92 zł |
Olej Silnikowy Opel Gm 10W40 10W-40 Półsyntetyczny | 104 zł |
Gm Opel 10W40 5L Olej Silnikowy | 99 zł |
Modyfikacje GM Motor Oil 10W-40
Ceny na GM Motor Oil 10W-40 |
---|---|---|---|---|
GM Motor Oil 10W-40 1 l | od 39 zł | 2 oferty | ||
GM Motor Oil 10W-40 5 l | od 92 zł | 6 oferty |
PodobnePorównaj w tabeli →