Olej silnikowy Orlen Platinum Classic 10W-40 4.5 l
Orlen Platinum Classic 10W-40 4.5L 1 l4.5 l |
|
Energooszczędny olej silnikowy na każdą pogodę z klasy półsyntetycznych płynów smarowych. Produkt skierowany do właścicieli samochodów osobowych z silnikami spalinowymi benzynowymi i wysokoprężnymi. Można go wlewać zarówno do nowych silników, jak i silników o dużym przebiegu. Olej może być stosowany w jednostkach napędowych wymagających standardów API SL/SJ/CF oraz ACEA A3/B3. Ponadto produkt uzyskał homologację 229.1 firmy Mercedes-Benz.
Olej silnikowy zapewnia właściwą ochronę silnika, utrzymuje w czystości wewnętrzne elementy silnika, zapobiega powstawaniu korozji i wszelkiego rodzaju osadów. Dzięki tworzeniu cienkiego i trwałego filmu olejowego Orlen Platinum Classic 10W-40 4,5L zapobiega zużyciu elementów silnika. Olej może być stosowany zarówno w miejskim rytmie poruszania się samochodem, jak iw przypadku przewagi dalekich podróży po autostradzie. Klasę lepkości produktu zgodnie z międzynarodową skalą SAE wskazuje indeks 10w-40. Olej silnikowy jest dostarczany w jasnoczerwonym plastikowym kanistrze o pojemności 4,5 litra.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Orlen 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Orlen.
Kup Orlen Platinum Classic 10W-40 4.5 l
Wszystkie ceny 16 →OLEJ ORLEN PLATINUM CLASSIC DIESEL SEMI 10W40 4,5L | 82 zł |
Orlen Platinum Classic Semisynthetic 10W40 4.5L | 85 zł |
Orlen Olej półsyntetyk 10W-40 Platinum Classic 4,5L | 102 zł |
Olej Platinum Classic SemiSynthetic 10W-40 4,5 l | 100 zł |
Olej silnikowy Orlen Platinum Classic Semisynthetic 10W/40 4,5L | 79 zł |
Modyfikacje Orlen Platinum Classic 10W-40
Ceny na Orlen Platinum Classic 10W-40 |
---|---|---|---|---|
Orlen Platinum Classic 10W-40 1 l | od 20 zł | 9 oferty | ||
Orlen Platinum Classic 10W-40 4.5 l | od 76 zł | 20 oferty |