Olej silnikowy MOBIL Super 2000 X1 10W-40 4 l
Wideo 3Zdjęcia 2 |
MOBIL Super 2000 X1 10W-40 4L |
|
Olej półsyntetyczny, wyróżniający się przede wszystkim formułą zaprojektowaną w celu zmniejszenia osadzania się szlamu i zużycia, w szczególności w wysokich temperaturach roboczych. Przeznaczony do silników benzynowych i wysokoprężnych; formalnie nawiązuje do marek samochodów osobowych, jednak producent deklaruje jej przydatność również do cięższego wyposażenia aż do minibusów (choć kontener w tym przypadku to standardowy „pasażer”, 4 litry). Posiada aprobaty Mercedes-Benz, Volkswagen i Łada.
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog MOBIL 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele MOBIL.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup MOBIL Super 2000 X1 10W-40 4 l
Wszystkie ceny 7 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
OLEJ 10W40 MOBIL SUPER 2000 X1 4L | 78 zł |
Olej Mobil 2000 X1 10W-40 4L Diesel Benzyna | 87 zł |
MOBIL SUPER 2000 X1 10W40 4L | 79 zł |
Olej silnikowy Mobil SUPER 2000 X1 10W40 4L | 72 zł |
Olej półsyntetyczny 10w40 MOBIL SUPER 2000 X1 10W40 4L | 82 zł |
Olej Mobil 1 2000 X1 10W40 4L Benzyna Diesel | 124 zł |
MOBIL SUPER 2000 X1 10W40 - 4L | 73 zł |
Wideo recenzje
Modyfikacje MOBIL Super 2000 X1 10W-40
Ceny na MOBIL Super 2000 X1 10W-40 |
---|---|---|---|---|
MOBIL Super 2000 X1 10W-40 1 l | od 21 zł | 6 oferty | ||
MOBIL Super 2000 X1 10W-40 4 l | od 72 zł | 12 oferty | ||
MOBIL Super 2000 X1 10W-40 5 l | od 110 zł | 5 oferty |
PodobnePorównaj w tabeli →