Olej silnikowy MOBIL Super 3000 XE 5W-30 208 l
Produkt jest niedostępny 3 800 zł Rodzaj: syntetyczny; Przeznaczenie: samochody osobowe; Silnik: benzynowy; Pojemność (l): 208; SAE: 5w-30; Zgodność z klasyfikacjami: API SM/SL; ACEA C3; Aprobaty Audi, VW, Skoda, SEAT: 502.00/505.00/505.01; Aprobaty BMW, MINI: Longlife-04; Aprobaty Mercedes-Benz: 229.31/229.51; Aprobaty Opel, GM: Dexos 2 |
MOBIL Super 3000 XE 5W-30 208L |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog MOBIL 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele MOBIL.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Modyfikacje MOBIL Super 3000 XE 5W-30
Ceny na MOBIL Super 3000 XE 5W-30 |
---|---|---|---|---|
MOBIL Super 3000 XE 5W-30 1 l | od 32 zł | 11 oferty | ||
MOBIL Super 3000 XE 5W-30 4 l | od 125 zł | 6 oferty | ||
MOBIL Super 3000 XE 5W-30 5 l | od 145 zł | 3 oferty |
PodobnePorównaj w tabeli →