Olej silnikowy ELF Evolution 700 STI 10W-40 5 l
Wideo 5 |
ELF Evolution 700 STI 10W-40 5L |
|
Półsyntetyczny olej silnikowy specjalnie opracowany do silników wysokoprężnych i benzynowych samochodów osobowych. Jednak według producenta marka nadaje się również do małych ciężarówek lub minibusów. Spełnia wymagania do stosowania w silnikach z wtryskiem bezpośrednim. Klasa lepkości 10w-40 wskazuje na dobrą płynność oleju, co z kolei przyczynia się do oszczędności paliwa i łatwego zimnego rozruchu. Zgodny z amerykańskim API i europejskimi standardami ACEA.
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog ELF 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele ELF.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup ELF Evolution 700 STI 10W-40 5 l
Wszystkie ceny 6 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Olej silnikowy ELF Evolution STI, 10W40, 5L | 118 zł |
OLEJ ELF EVOLUTION 700 STI 10W40 5L | 116 zł |
Olej Silnikowy 10W40 Elf Evolution 700 5l | 126 zł |
Olej silnikowy Elf Evolution 700 Sti 10W-40 5L | 112 zł |
Olej silnikowy Elf Evolution 700 Sti 5 l 10W-40 | 108 zł |
Elf Evolution 700 Turbo Diesel 10W40 5L | 110 zł |
Wideo recenzje
Modyfikacje ELF Evolution 700 STI 10W-40
Ceny na ELF Evolution 700 STI 10W-40 |
---|---|---|---|---|
ELF Evolution 700 STI 10W-40 1 l | od 26 zł | 6 oferty | ||
ELF Evolution 700 STI 10W-40 4 l | od 87 zł | 10 oferty | ||
ELF Evolution 700 STI 10W-40 5 l | od 116 zł | 8 oferty |
PodobnePorównaj w tabeli →