Olej silnikowy Total Quartz 7000 Diesel 10W-40 5 l
Total Quartz 7000 Diesel 10W-40 5L 1 l5 l |
|
Ten olej silnikowy został specjalnie opracowany do stosowania w samochodach osobowych z silnikami wysokoprężnymi. Może być stosowany w czterosuwowych silnikach wysokoprężnych z turbodoładowaniem lub bez. Choć przeznaczony jest przede wszystkim do samochodów osobowych, producent dopuszcza możliwość zastosowania go również w małych ciężarówkach, furgonetkach czy minibusach. Według klasy lepkości należy do roztworów letnich, według składu - do półsyntetycznych. Istnieją aprobaty Volkswagena, PSA Peugeot/Citroen i Mercedes-Benz.
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Total 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Total.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Total Quartz 7000 Diesel 10W-40 5 l
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Olej silnikowy Total Quartz 7000 Diesel 10W/40 5L | 127 zł |
Total Quartz 7000 Diesel 10W40 5L | 130 zł |
Olej Total- 10W40 Quartz 7000 Diesel 5L | 124 zł |
Modyfikacje Total Quartz 7000 Diesel 10W-40
Ceny na Total Quartz 7000 Diesel 10W-40 |
---|---|---|---|---|
Total Quartz 7000 Diesel 10W-40 1 l | od 29 zł | 2 oferty | ||
Total Quartz 7000 Diesel 10W-40 5 l | od 127 zł | 4 oferty |
PodobnePorównaj w tabeli →