Podkaszarka Black&Decker GLC1823L20-QW
Black&Decker GLC1823L20-QW
1.5 Ah2 Ah
Silnik:elektryczny (akumulator)
Akumulator:18 V, 2 Ah, 1 szt.
System cięcia:rotacyjny
Szerokość robocza:23 cm
Waga:2.4 kg
Kosiarka czy trymer: co lepiej wybrać?Rozważamy nad specyfiką różnego rodzaju sprzętu ogrodniczego do koszenia trawy
Jak wybrać kosiarkęZalecenia i przydatne wskazówki dotyczące wyboru kosiarek do pielęgnacji trawnika
Wszystkie dane techniczne
Dane techniczne GLC1823L20-QW
|
Kosiarka czy trymer: co lepiej wybrać?Rozważamy nad specyfiką różnego rodzaju sprzętu ogrodniczego do koszenia trawy
Jak wybrać kosiarkęZalecenia i przydatne wskazówki dotyczące wyboru kosiarek do pielęgnacji trawnika
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Black&Decker 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Black&Decker.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Black&Decker GLC1823L20-QW
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
BlackDecker GLC1823L20 akumulatorowa podkaszarka do trawy 18 V 20 Ah litow | 448 zł |
Black&Decker Black+decker kosiarka żyłkowa 18v 23cm 2,0ah eco/turbo glc182 | 424 zł |
Black&Decker Podkaszarka żyłkowa 18V 23cm 2,0Ah ECO/TURBO GLC1823L20 | 504 zł |
Różnice między modelami:
- Model GLC 1823 L - zawiera akumulator Li-Ion 1,5 Ah
- Model GLC 1823 L20 - zawiera akumulator Li-Ion 2 Ah
Modyfikacje Black&Decker GLC1823L20-QW
Ceny na Black&Decker GLC1823L20-QW |
---|---|---|---|---|
Black&Decker GLC1823L | od 388 zł | 3 oferty | ||
Black&Decker GLC1823L20-QW | od 424 zł | 3 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →