Wiertarko-wkrętarka Black&Decker ASD18K
Zdjęcia 7 |
Black&Decker ASD18K akum. 1 szt., Pamięć 1,5 hakum. 1 szt., Pamięć 5 hakum. 2 szt., Pamięć 1,5 hakum. 2 szt., Pamięć 5 h |
|
AutoSense - system automatycznego doboru optymalnej siły podczas pracy w trybie „śrubokręt” (z możliwością późniejszego dokręcenia elementu mocującego o ćwierć obrotu po zatrzymaniu sprzęgła)
Model ASD18K jest wyposażony w jedną baterię, a model ASD18KB w dwie
Uchwyt wiertarski: rodzaje i różniceCharakterystyka różnych rodzajów uchwytów do wiercenia i pracy z elementami złącznymi
Co jest lepsze: wiertarka, śrubokręt czy wiertarka / śrubokręt?Badamy cechy konstrukcyjne i specyfikę użycia takich podobnych, ale wciąż różnych typów elektronarzędzi
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Black&Decker 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Black&Decker.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Black&Decker ASD18K
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
BlackDecker ASD18K wiertarko-wkrętarka akumulatorowa z technologią Autosel | 521 zł |
Black&Decker Black+decker wiertarko-wkrętarka 18v 1 x 1,5ah li-ion autosen | 516 zł |
Wiertarko-wkrętarka BLACK&DECKER ASD18K | 452 zł |
Modyfikacje Black&Decker ASD18K
Ceny na Black&Decker ASD18K |
---|---|---|---|---|
Black&Decker ASD18K | od 452 zł | 3 oferty | ||
Black&Decker ASD184K | od 413 zł | 4 oferty | ||
Black&Decker ASD18KB | od 538 zł | 4 oferty | ||
Black&Decker ASD184KB | od 600 zł | 1 oferta |
PolecamyPorównaj w tabeli →