Podkaszarka Black&Decker STC1840EPC-QW
Zdjęcia 8 |
Black&Decker STC1840EPC-QW
Silnik:elektryczny (akumulator)
Akumulator:18 V, 4 Ah, 1 szt.
System cięcia:rotacyjny
Szerokość robocza:30 cm
Waga:2.55 kg
Kosiarka czy trymer: co lepiej wybrać?Rozważamy nad specyfiką różnego rodzaju sprzętu ogrodniczego do koszenia trawy
Jak wybrać kosiarkęZalecenia i przydatne wskazówki dotyczące wyboru kosiarek do pielęgnacji trawnika
Wszystkie dane techniczne
Dane techniczne STC1840EPC-QW
|
Kosiarka czy trymer: co lepiej wybrać?Rozważamy nad specyfiką różnego rodzaju sprzętu ogrodniczego do koszenia trawy
Jak wybrać kosiarkęZalecenia i przydatne wskazówki dotyczące wyboru kosiarek do pielęgnacji trawnika
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Black&Decker 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Black&Decker.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Black&Decker STC1840EPC-QW
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Black&Decker Black+decker kosiarka żyłkowa 18v 1x4,0ah stc1840epc power co | 466 zł |
Black Decker Podkaszarka akumulatorowa żyłkowa 18V STC1840EPC 1x 4,0Ah | 403 zł |
Black+Decker Kosiarka Żyłkowa 18V 1X4,0Ah Stc1840Epc Power Command | 564 zł |
Black+Decker STC1840EPC-QW | 557 zł |
PolecamyPorównaj w tabeli →