Kosiarka Black&Decker BEMW451-QS
Wideo 1Zdjęcia 7 |
|
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Black&Decker 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Black&Decker.
Kup Black&Decker BEMW451-QS
Wszystkie ceny 7 →Black & Decker Elektryczna kosiarka do trawy Moc 1200W 32cm worek na odpad | 374 zł |
Kosiarka elektryczna Black&Decker BEMW451 1200W | 370 zł |
Black&Decker Black+decker kosiarka elektryczna 1200w/ 32cm | 431 zł |
Kosiarka elektryczna Black&Decker BEMW451 1200W | 370 zł |
Black+decker Kosiarka Elektryczna Do Trawy Lekka Z Koszem 32CM 35L 230V | 299 zł |
Black+Decker Kosiarka Elektryczna 1200W/ 32Cm | 384 zł |
Black&Decker Kosiarka do trawy (BEMW451-QS) | 299 zł |
Lekkie i ergonomiczne urządzenie
Kosiarka amerykańskiej firmy Black & Decker to jeden z najmniejszych i najlżejszych modeli na rynku. Waży 8,3 kg, co zapewni wygodę zarówno podczas koszenia trawnika, jak i podczas transportu urządzenia. Do noszenia na walizce przewidziany jest ergonomiczny uchwyt.
Główny uchwyt do przenoszenia Black & Decker BEMW451 na trawie jest składany, co przyda się np. podczas przechowywania modelu podczas długich okresów bezczynności. Wysokość jego położenia można dostosować do wzrostu użytkownika, wybierając jedną z dwóch dostępnych.
Potężny i przyjazny dla środowiska silnik
Model wyposażony jest w silnik elektryczny o mocy 1200 W generujący ponad 3000 obr./min bez obciążenia. Według opinii użytkowników, nawet przy gęstej i wysokiej trawie, prędkość jednostki napędowej prawie nie spada. Ponadto silnik nie generuje spalin i wytwarza niewielki hałas (78 dB) na tle odpowiedników benzynowych.
W zestawie twarda torba Black & Decker BEMW451 35 litrów. Zastosowany tworzywo sztuczne przyczynia się do niezawodności i łatwości opróżniania bez znacznego zwiększania całkowitej wagi kosiarki. Kolektor uzupełnia intuicyjny wskaźnik zapełnienia, który podpowie, kiedy trzeba opróżnić pojemnik.
Do działek do 300 m²
Urządzenie pozwala na regulację wysokości koszenia w zakresie od 20 do 60 mm: dostępne są trzy ustawienia, które ustawiamy ręcznie dla każdej z osi kosiarki. Szerokość przechwytywania wynosi 32 cm, co częściowo wynika z kompaktowych wymiarów modelu. Jednak w porównaniu z większością konkurentów, Black & Decker BEMW451 zmusi Cię do wykonania większej liczby przejazdów i poświęcenia dodatkowego czasu na utrzymanie trawnika.
W każdym razie kosiarka jest jednym z najlepszych modeli na przecięciu segmentu cenowego entry-to-medium. Warto rozważyć dla wszystkich, którzy cenią lekkość i planują pielęgnację działki o powierzchni do 3 arów.