Podkaszarka Black&Decker GL9035
Black&Decker GL9035
Silnik:elektryczny (sieć)
Moc:900 W
System cięcia:rotacyjny
Szerokość robocza:35 cm
Trzonek:zakrzywiony
Waga:3.2 kg
Kosiarka czy trymer: co lepiej wybrać?Rozważamy nad specyfiką różnego rodzaju sprzętu ogrodniczego do koszenia trawy
Jak wybrać kosiarkęZalecenia i przydatne wskazówki dotyczące wyboru kosiarek do pielęgnacji trawnika
Wszystkie dane techniczne
Dane techniczne GL9035
|
Kosiarka czy trymer: co lepiej wybrać?Rozważamy nad specyfiką różnego rodzaju sprzętu ogrodniczego do koszenia trawy
Jak wybrać kosiarkęZalecenia i przydatne wskazówki dotyczące wyboru kosiarek do pielęgnacji trawnika
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Black&Decker 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Black&Decker.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Black&Decker GL9035
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Black and Decker GL9035 35 cm maszynka do trawy | 446 zł |
Black&Decker Black+decker podkaszarka żyłkowa 900w 35cm | 428 zł |
Podkaszarka żyłkowa BLACK&DECKER GL9035, 35 cm | 671 zł |
Wideo recenzje
PolecamyPorównaj w tabeli →