Тример GARDENA ComfortCut 550/28 9872-20 (9872-20)
Фото 11 |
GARDENA ComfortCut 550/28 9872-20
Двигун:електричний (мережа)
Потужність:550 Вт
Ріжуча система:роторна
Ширина захоплення:28 см
Вага:2.8 кг
Газонокосарка чи тример: що краще вибрати?Розбираємось у специфіці різних видів садової техніки для косіння трави
Як вибрати газонокосаркуРекомендації та корисні поради щодо вибору газонокосарок для догляду за галявинами
Всі характеристики
Характеристики ComfortCut 550/28 9872-20
|
Газонокосарка чи тример: що краще вибрати?Розбираємось у специфіці різних видів садової техніки для косіння трави
Як вибрати газонокосаркуРекомендації та корисні поради щодо вибору газонокосарок для догляду за галявинами
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог GARDENA 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі GARDENA.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити GARDENA ComfortCut 550/28 9872-20
Усі ціни 6 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Podkaszarka żyłkowa Gardena ComfortCut 550/28 09872-20 | 406 zł |
Gardena Comfortcut 550/28 550w Electric Trimmer Posrebrzany 09872-20 | 369 zł |
Gardena Podkaszarka ComfortCut 550/28 (09872-20) | 346 zł |
Podkaszarka żyłkowa ComfortlCut 550/28 | 433 zł |
Podkaszarka żyłkowa Gardena ComfortCut 550/28 09872-20 | 391 zł |
Elektryczna kosa Gardena ComfortCut 550/28 | 381 zł |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →